Rezerwuj online
Przyjazd
Wyjazd
Sprawdź termin

Firma

Laris Hotels Group to największa sieć pod względem liczby aparthoteli w Krakowie. Firma powstała w 2005 roku w Krakowie i obecnie zarządza w pełnej formie sprzedażowo-operacyjnej obiektami w standardzie od dwu- do czterogwiazdkowego:

  • 6 hotelami: Hotel Krupnicza 30, Xerion Hotel, Santi Hotel, Plaza Boutique Hotel, Hotel M29, Central Palace,
  • 7 aparthotelami: Mayera Rapaporta Aparthotel, Spatz Aparthotel, Globus Aparthotel, Grodzka 21 Aparthotel, Mały Kraków Aparthotel, Station Aparthotel, Leone Aparthotel,
  • 2 obiektami apartamentowymi: Red Brick Apartments, Apartments 17 Szewska
  • 1 rezydencją: Armon Residence,
  • 1 hostelem: City Express Hostel.

Sieć Laris posiada łącznie blisko 1300 łóżek hotelowych w dwóch kluczowych dzielnicach Krakowa - Kazimierz oraz Stare Miasto. Od wielu lat firma rozwija się w bardzo szybkim tempie, corocznie powiększając swoje portfolio o kilka obiektów noclegowych i restauracyjnych. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, do sieci dołączyły Hotel Krupnicza 30, a także Apartments 17 Szewska, czy Globus Aparthotel.

Laris działa w obrębie średniej wielkości obiektów, aktualnie jest to przedział 9 - 36 pokoi, co pozwala pracownikom na świadczenie najwyższej jakości obsługi, indywidualne podejście oraz zaspokajanie niewypowiedzianych potrzeb gości hotelowych, jednak pośród obiektów znajdziemy też wyjątkowe hotele posiadające 40, czy 60 pokoi.

Firma zatrudnia ponad 250 osób, w  tym ok. 200 na obszarze obiektów noclegowych i gastronomicznych. Pracownicy sieci to głównie młodzi i ambitni ludzie, którzy chcą się rozwijać razem z firmą. Przykładem może być historia jednego z Menedżerów, który swoją przygodę w firmie rozpoczął na stanowisku boya hotelowego.

Sieć stawia na autorskie szkolenia pracowników przez cały rok, przede wszystkim Działu Recepcji i Działu Housekeepingu, ponieważ to oni stanowią wizytówkę firmy. Nienaganna postawa i uśmiech, podparte wiedzą i umiejętnościami mają niewątpliwy wpływ na finalne zadowolenie gości.

Silną stroną firmy są także dedykowane działy zadaniowe:

  • Dział Operacyjny z doświadczoną kadrą menedżerską,
  • Dział Sprzedaży,
  • Dział Marketingu,
  • Revenue Management,
  • Finansów oraz HR.

Stanowią one naczynia silnie połączone, co ułatwia dobry przepływ informacji i tak pożądaną synergię.

Firma Laris aktywnie szuka innowacyjnych rozwiązań w obrębie zarządzania i kolejnych inwestycji pod rozwój sieci.

Nasi Partnerzy

 

 

Powrót
Powrót
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij