Rezerwuj online
Przyjazd
Wyjazd
Sprawdź termin

Firma

Laris Hotels Group to największa sieć pod względem liczby aparthoteli w Krakowie. Posiada łącznie blisko 400 łóżek hotelowych w dwóch kluczowych dzielnicach miasta - Kazimierz oraz Stare Miasto. W 2017 roku, sieć powiększyła się o trzygwiazdkowy hotel w Wieliczce z szeroką ofertą weselną oraz dla przyjęć okolicznościowych.
Firma powstała w 2005 roku w Krakowie i obecnie zarządza 8 obiektami noclegowymi w standardzie od dwu- do czterogwiazdkowego. Najnowszej inwestycji Garden Park Hotel w Wieliczce, towarzyszą Armon Residence oraz aparthotele: Santi, Spatz, Leone, Siesta, Station oraz Mały Kraków.
W 2017 roku dołączyła do firmy inwestycja typowo z branży gastronomicznej - Kazimir Restaurant & Bar, znajdująca się na Kazimierzu.

Laris działa w obrębie średniej wielkości obiektów, aktualnie jest to przedział 9-40 pokoi, co pozwala pracownikom na świadczenie najwyższej jakości obsługi, indywidualne podejście oraz zaspokajanie niewypowiedzianych potrzeb gości hotelowych.

Firma Laris zatrudnia ponad 100 osób, w  tym ok. 100 na obszarze obiektów noclegowych i gastronomicznych. Pracownicy sieci to głównie młodzi i ambitni ludzie, którzy chcą się rozwijać razem z firmą. Przykładem może być historia jednego z Menedżerów, który swoją przygodę w firmie rozpoczął na stanowisku boya hotelowego.

Sieć stawia na autorskie szkolenia pracowników przez cały rok, przede wszystkim Działu Recepcji i Działu Housekeepingu, ponieważ to oni stanowią wizytówkę firmy. Nienaganna postawa i uśmiech, podparte wiedzą i umiejętnościami mają niewątpliwy wpływ na finalne zadowolenie gości.

Silną stroną firmy są także dedykowane działy zadaniowe:

  • Dział Operacyjny z doświadczoną kadrą menedżerską,
  • Dział Sprzedaży,
  • Dział Marketingu,
  • Revenue Management,
  • Finansów oraz HR.

Stanowią one naczynia silnie połączone, co ułatwia dobry przepływ informacji i tak pożądaną synergię.

Firma Laris aktywnie szuka innowacyjnych rozwiązań w obrębie zarządzania i kolejnych inwestycji pod rozwój sieci.          

 

Nasi Partnerzy

 

 

Powrót
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij