Rezerwuj online
Przyjazd
Wyjazd
Sprawdź termin

Firma

Laris Hotels Group to największa sieć pod względem liczby aparthoteli w Krakowie. Firma powstała w 2005 roku w Krakowie i obecnie zarządza w pełnej formie sprzedażowo-operacyjnej obiektami w standardzie od dwu- do czterogwiazdkowego:

  • 4 hotelami: Santi Hotel, Plaza Boutique Hotel, Central Palace, Le Petit Prague,
  • 6 aparthotelami: Spatz Aparthotel, Mały Kraków Aparthotel, Siesta Aparthotel, Station Aparthotel, Leone Aparthotel, KrakowLiving Aparthotel,
  • 1 obiektem apartamentowym: Red Brick Apartments,
  • 1 rezydencją: Armon Residence.

Sieć Laris posiada łącznie blisko 685 łóżek hotelowych w dwóch kluczowych dzielnicach Krakowa - Kazimierz oraz Stare Miasto. W 2017 roku, firma powiększyła się o trzygwiazdkowy hotel w Wieliczce z szeroką ofertą weselną i okolicznościową. Dodatkowo, w Pradze został przejęty trzygwiazdkowy hotel Le Petit Prague, który oferuje do 140 miejsc noclegowych. 

W 2019 roku do grupy dołączyły: KrakowLiving Aparthotel oraz Red Brick Apartments. Ponadto, firma podjęła nowy model współpracy i działa z dwoma obiektami wyłącznie w ramach szeroko pojętego zarządzania sprzedażą - Belle Epoque Residence oraz No.23 Aparthotel. 

W 2017 roku dołączyła do firmy także inwestycja typowo z branży gastronomicznej - Kazimir Restaurant & Bar, znajdująca się w dzielnicy Kazimierz i oferująca kuchnię europejską bazującą na sezonowych produktach.

Laris działa w obrębie średniej wielkości obiektów, aktualnie jest to przedział 9 - 85 pokoi, co pozwala pracownikom na świadczenie najwyższej jakości obsługi, indywidualne podejście oraz zaspokajanie niewypowiedzianych potrzeb gości hotelowych.

Firma zatrudnia ponad 150 osób, w  tym ok. 120 na obszarze obiektów noclegowych i gastronomicznych. Pracownicy sieci to głównie młodzi i ambitni ludzie, którzy chcą się rozwijać razem z firmą. Przykładem może być historia jednego z Menedżerów, który swoją przygodę w firmie rozpoczął na stanowisku boya hotelowego.

Sieć stawia na autorskie szkolenia pracowników przez cały rok, przede wszystkim Działu Recepcji i Działu Housekeepingu, ponieważ to oni stanowią wizytówkę firmy. Nienaganna postawa i uśmiech, podparte wiedzą i umiejętnościami mają niewątpliwy wpływ na finalne zadowolenie gości.

Silną stroną firmy są także dedykowane działy zadaniowe:

  • Dział Operacyjny z doświadczoną kadrą menedżerską,
  • Dział Sprzedaży,
  • Dział Marketingu,
  • Revenue Management,
  • Finansów oraz HR.

Stanowią one naczynia silnie połączone, co ułatwia dobry przepływ informacji i tak pożądaną synergię.

Firma Laris aktywnie szuka innowacyjnych rozwiązań w obrębie zarządzania i kolejnych inwestycji pod rozwój sieci.          

 

Nasi Partnerzy

 

 

Powrót
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij