Pracuj z nami

w hotelach i restauracjach sieci Laris Hotels Group!

 

Firma Laris Hotels Group powstała w 2005 roku i zarządza siecią hoteli, aparthoteli, rezydencją, apartamentami oraz restauracją. Wszystkie z nich zlokalizowane są w centrum Krakowa. Laris wciąż powiększa swoje portfolio o kolejne obiekty, aktywnie poszerzając swój udział w bazie noclegowej na rynku krakowskim. Obiekty cechuje odmienny standard wnętrz, jednocześnie jakość obsługi utrzymywana jest na stałym, jak najwyższym poziomie. Firma pragnie nieprzerwanie udoskonalać swoje usługi, by jeszcze lepiej sprostać oczekiwaniom swoich klientów.

Wiemy, że atmosfera w pracy to połowa sukcesu, dlatego gwarantujemy pracę wśród pogodnych ludzi z pasją. Zapewniamy, że Manager z chęcią przyłapie Cię na tym co robisz dobrze, a w cięższych momentach, które się zdarzą, będziesz mógł liczyć na jego wsparcie. Gwarantujemy również stabilność zatrudnienia, o którą niełatwo w dzisiejszych czasach oraz możliwość awansu w strukturach sieci Laris.

 

 

Aplikuj na jedno ze stanowisk

Recepcja

Recepcja

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku recepcjonisty / recepcjonistki.

Manager obiektu

Manager obiektu

Zostań managerem obiektu i zarządzaj zespołem.

Specjalista ds. Revenue

Specjalista ds. Revenue

Zarządzaj przychodem w największej niezależnej sieci hotelowej w Krakowie. 

 

Jeśli chcesz podjąć wyzwanie i wraz z nami tworzyć legendarną obsługę, użyj formularza aplikacyjnego na podstronie wybranej oferty pracy. Możesz również przesłać CV wraz z listem motywacyjnym bezpośrednio na adres: rekrutacja@lhg.com.pl podając w temacie nazwę stanowiska.

W wiadomości e-mail przesyłanej bezpośrednio prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

 

Kariera
Ustawienia dostępności
Wysokość linii
Odległość między literami
Wyłącz animacje
Przewodnik czytania
Czytnik
Wyłącz obrazki
Skup się na zawartości
Większy kursor
Skróty klawiszowe