Book Online
Arrival
Departure
Check availability

TA'AM Restaurant & Cocktail Bar

MENU
LOBBY MENU

 

TA'AM Restaurant & Cocktail Bar jest ekskluzywną restauracją, która serwuje dania w wersji fine diningowej. Restautacja znajduje się przy ulicy Miodowej 29, zaledwie 3 minuty drogi od Starej Synagogi. Pięknie podane, zachwycające połączeniami smaków dania kuchni polskiej i europejskiej w wersji fusion, zaskoczą każdego fana nowoczesnych dań. W ofercie znajdą państwo pyszne śniadania w postaci bufetu, steki, zaskakujące pierogi, wypełnione nadzieniem z lokalnych specjalności, czy ryby onieśmielające połączeniami smaków.

Restauracja jest również często wybierana jako miejsce spotkań i celebrowania ważnych chwil! Jeśli chciałbyś zorganizować przyjęcie weselne, komunię, czy chrzciny w samym sercu Krakowa to idealnie trafiłeś! Dzięki indywidualnemu podejściu do potrzeb każdego z klientów jesteśmy w stanie przenieść wizję Twojej idealnej imprezy do świata rzeczywistego! Cztery konfiguracje menu zaczynające się już od 129 zł za osobę pozwolą Ci cieszyć się pyszną kuchnią, w idealnie zaaranżowanej scenerii najpiękniejszej krakowskiej dzielnicy - Kazimierza!

W razie pytań służymy kompleksową pomocą w organizacji. Przedstawimy Państwu ofertę, rodzaje menu, zaproponujemy optymalne rozwiązania i doradzimy w każdym aspekcie tak, abyście Państwo wspominali te chwile jak najdłużej!

 

KONTAKT

 

Godziny otwarcia: 7-22
Adres: ul.Miodowa 29, Kraków
Rezerwacje: 12 448 34 99

Zaobserwuj nas na Social Mediach!

Back
Back
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close